آدرس: اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان بسیج، کوچه شماره 100، کوچه باقرصاد، پلاک 2 -09136111715

درباره آرکا سازان

مجموعه آرکاسازان  در زمینه طراحی ساخت و اجرای انواع نما و سازه های شیشه ای مدرن و درب و پنجره های آلومینیومی فعالیت می نماید.این مجموعه با بهره گیری از ماشین آلات بروز و کارآمد و دستگاه های ساخت مقاطع پروفیل آلومینیومی امکان ساخت و اجرای درب و پنجره های آلومینیومی دو جداره و تک جداره را دارد.
این مجموعه با دارا بودن نیروی فنی متخصص و آموزش دیده امکان اجرای انواع نماهای شیشه ای بروز مانند انواع نماهای کرتین وال (لامل)، اسکای لایت، نمای اسپایدر، فین گلاس، نرده های شیشه ای با سیستم های اسپیگات، کامپوننت و فیکس پوینت و همچنین نمای کمپوزیت را دارا می باشد.
آرکاسازان مجهز به ماشین آلات مدرن جهت ساخت درب و پنجره های آلومنیومی دوجداره و تک جداره با پروفیلهای متنوع می باشد و به کمک تجربه و نیروی فنی خود امکان ساخت و نصب انواع درب و پنجره آلومینیومی نانترمال و ترمال بریک مطابق با استاندارد های روز را دارد.
سرلوحه و خطی مشی این مجموعه کیفیت در ارائه خدمات و کالا و رضایتمندی حداکثری مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.

ویژگی های متمایز آرکان سازان

بیانیه ماموریت

شرکت آرژین بنیاد کاردو با همکاری شرکت آرکاسازان در نظر دارد با استفاده از به روزترین تجهیزات و کادر مجرب در راستای پیش برد فعالیت های پروژه های ساختمانی بهترین عملیات و مطلوب ترین شرایط و متعهدانه ترین خدمات پس از فروش و اجرا را ارائه می دهد.

چشم انداز و ارزش ها

از جمله چشم اندازهای شرکت می توان به موارد ذیل اشاره نمود: 1-به حداقل رساندن اتلاف انرژی در منازل، شرکت ها، کارخانجات، کارگاه های تولید و …. 2- معرفی محصولات با استاندارد های جهانی در تمام نقاط کشور و حتی برون مرزی 3-کارآفرینی و تربیت نیروهای اجرایی متخصص و … شرکت در نظر دارد … در آینده ای نزدیک با فن آوری و کیفیت محصول نه تنها در سطح کشور بلکه در سطح جهانی در سیستم های پنجره، درب و آسانسور با استفاده از نوآوری و به حداقل رساندن تاثیرات منفی بر محیط زیست و تدابیر امنیتی و آموزش های صورت گرفته در بخش اجرایی به طور مستمر امنیت شغلی را فراهم سازد. هدف ما در چارچوب انطباق بامقررات قانونی و استاندارد های روز دنیا و طبق استاندارد شرکت آکپا فراهم آوردن محیط کار ایمن و سالم، به حداقل رساندن اتلاف انرژی و معرفی محصول با کیفیت و ماندگار است.

تصاویر پروژه ها

سوالات متداول

تعویض درب و پنجره چقدر می تواند برای منزل من مفید باشد؟

بسته به نوع متریال مصرفی در ساخت بنا و همچنین اجرا و نصب استاندارد پنجره و شیشه تا 80 درصد می تواند برای عایق صدا، گرما و سرما و ... مفید باشد.

چگونه می‌توانم از نمای شیشه ای بهترین استفاده را کنم؟

 برای بهره‌برداری بهتر از نمای شیشه ای، از جلوه‌های دکوراتیو استفاده کنید و از مواد با کیفیت برای ساخت آن استفاده نمایید.

آیا نصب نمای شیشه ای می‌تواند به بهبود عایدی انرژی خانه کمک کند؟

 بله، نمای شیشه ای می‌تواند از نظر عایدی انرژی بهبودی به خانه بدهد، زیرا می‌تواند تلفات حرارتی را کاهش دهد و در اثر انعکاس نور، از نیاز به نور مصنوعی کاسته شود.

چه موادی برای نصب درب و پنجره و نمای شیشه ای بهتر است استفاده کنم؟

استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم مانند آلومینیوم، PVC و شیشه‌های دوجداره، برای نصب درب و پنجره و نمای شیشه ای توصیه می‌شود.

آیا نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

با ثبت درخواست مشاوره می توانید به کمک مشاورین آرکا سازان بهترین انتخاب را داشته باشید.

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من